ايده برتر پارسيان

نسل جديد نمايشگرهاي لمسي با پوشش محافظ

در حال حاضر انواع نمايشگر و مانيتور در ابعاد مختلف و با قابليت هاي متفاوت توليد مي شوند كه هر يك كاربرد مخصوص به خود را دارند. مدل هاي مختلف مانيتور، مانيتور صنعتي، ويدئو وال، ساينيج ديجيتال و ... در برندهاي مختلف وجود دارند كه محيط هاي آموزشي، تجاري، شركتها و سازمان ها و ارگان هاي اداري استفاده مي شوند. بسياري از اين مونيتورها به صورت لمسي يا Toch بوده و به همين دليل كار كردن با آن ها بسيار آسان تر است.

معرفي نسل جديد نمايشگرهاي لمسي با پوشش محافظ

معرفي نسل جديد نمايشگرهاي لمسي با پوشش محافظ

اما يك مسآله مهم در مورد نمايشگرهاي لمسي اين است كه اين گروه از نمايشگرها به دليل در تماس بودن با دست افراد مختلف زود كثيف مي شوند و آلودگي هاي محيط را جذب مي كنند. اين مشكل زماني جدي مي شود كه آلودگي صفحه نمايش لمسي زياد شده و به حدي مي رسد كه استفاده از آن را غير ممكن مي كند. به همين منظور دانشمندان ماده اي را طراحي كردند كه از صفحه نمايشگرهاي لمسي كاملا محافظت مي كند. در ادامه به معرفي نسل جديد نمايشگرهاي لمسي با پوشش محافظ مي پردازيم. اين ماده را كه در واقع نوعي پوشش همه كاره است، مي توان به سطح مونيتور اسپري كرد يا چسباند. تركيبات به كار رفته در اين پوشش محافظ باعث مي شود كه هيچ ماده مايع يا جامدي به سطح صفحه نمايش نچسبد.

حتما بخوانيد: مانيتور 27 اينچي لمسي جديد مخصوص گرافيست ها

اين ماده محافظ جديد كه بر روي صفحه نمايش موبايل، تبلت و ساير نمايشگرها قابل استفاده است، در برابر آب، روغن، نفت و الكل هم مقاومت مي كند و به هيچ عنوان اين مواد را جذب نمي كند. اين لايه محافظ در عين مقاومت بالا، بسيار نرم و شفاف است و هيچ محدوديتي در استفاده از صفحه نمايش لمسي به وجود نمي آورد. جالب تر اين كه امكان استفاده از اين محافظ صفحه بر روي شيشه پنجره نيز وجود دارد و باعث مي شود كه شيشه ها براي طولاني مدت تميز و شفاف بمانند. البته پيش بيني مي شود كه از اين اختراع به زودي در صنايع مختلف مثل توليد برق، پالايشگاه ها و صنايع هيبريدي نيز استفاده گردد.

شما مي توانيد براي دريافت قيمت انواع مانيتور، مانيتور صنعتي و ويديو وال و همچنين خريد مانيتور با رزولوشن بالا به سايت ايده برتر مراجعه كنيد و يا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگيريد.

منبع: ايده برتر پارسيان خاورميانه

ماشين هاي اداري  پرينتر پرينتر ليزري پرينتر جوهرافشان پرينتر سوزني  اسكنر  فكس  فتوكپي پلاتر 

كامپيوتر  كامپيوتر All in One مانيتور ويدئو وال مانيتور صنعتي


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/2/1 ساعت: ۱۳ توسط:ebpnovin :

http://www.ebpnovin.com/