ايده برتر پارسيان

صندلي كارشناسي آرام گستر Aram Gostar 840NB56

صندلي كارشناسي آرام گستر 840NB56

مكانيزم: سينكرون چهار حالته براكت دار
جنس كفي: چوب هشت لايه
جك صندلي: كورس 8 سانتي
تعداد پايه: 5 پايه

معرفي صندلي كارشناسي آرام گستر 840NB56

صندلي آرام گستر مدل 840NB56 يكي از محصولات شركت  آرام گستر Aram Gostar است كه در گروه صندلي هاي كارمندي-كارشناسي قرار مي گيرد. ساختار اين صندلي كارشناسي كاملا استاندارد است و متناسب با ارگونومي بدن طراحي شده است. به اين ترتيب به حفظ سلامت فيزيكي بدن كمك مي كند و از خستگي زود هنگام كاربر جلوگيري مي نمايد. 

معرفي صندلي كارشناسي آرام گستر 840NB56

در ادامه معرفي صندلي كارشناسي آرام گستر 840NB56 بايد بگوييم اين صندلي يكي از محصولات پرفروش آرام گستر است كه اسكلت اصلي آن از چوب 8 لايه ساخته شده است. پشتي صندلي نيز از چوب 3 لايه است كه با پرس گرم حالت داده شده و براي استحكام بالا از ورق كروم با ضخامت 5.2 ميليمتري در آن به كار رفته است.

طراحي و كيفيت صندلي كارشناسي Aram Gostar 840NB56

دسته هاي صندلي آرام گستر 840NB56 از آلومينيوم تزريقي به روش دايكاست ساخته شده كه بسيار مستحكم مي باشد و با آلياژ نيكل كروم آبكاري شده است. تنظيم ارتفاع صندلي به وسيله جك گازي كورسي 8 سانتي انجام مي شود و به كاربر كمك مي كند كه در وضعيت راحتي نسبت به ميز قرار بگيرد.

طراحي و كيفيت صندلي كارشناسي Aram Gostar 840NB56

در ادامه توضيح طراحي و كيفيت صندلي كارشناسي آرام گستر 840NB56 بايد بگوييم كه مكانيزم ساخت اين صندلي از نوع سينكرون 4 حالته براكت دار است كه به راحتي در وضعيت دلخواه تنظيم و قفل مي شود. ابر فوم به كار رفته در اين صندلي اداري از نوع فوم سرد قالبي با دانسيته بالا مي باشد.

صندلي كارشناسي آرام گستر Aram Gostar 840NB56

روكش صندلي كارشناسي آرام گستر Aram Gostar 840NB56 در دو مدل پارچه و چرمي ساخته مي شود و بنا بر انتخاب مشتري صندلي با روكش پارچه ايراني مرغوب و يا چرم مصنوعي PU ارائه مي گردد. 

از نظر كارشناسان ايده برتر قيمت و خريد اين صندلي كارشناسي با توجه به ويژگي هايي كه دارد مقرون به صرفه است. شما مي توانيد براي خريد صندلي كارشناسي و نيز صندلي مديريتي آرام گستر با واحد فروش ايده برتر به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

 

منبع: ايده برتر پارسيان

ماشين هاي اداري  پرينتر پرينتر ليزري پرينتر جوهرافشان پرينتر سوزني  اسكنر  فكس  فتوكپي پلاتر 

كامپيوتر  كامپيوتر All in One مانيتور ويدئو وال مانيتور صنعتي

تجهيزات شبكه  سانترال تلفن سانترال  بيسيم  تلفن بيسيم  تلفن روميزي تلفن باسيم باتري يو پي اس

مبلمان اداري  صندلي اداري صندلي كارمندي  صندلي كارشناسي  صندلي مديريتي  صندلي معاونتيبرچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/2/25 ساعت: ۱۲ توسط:ebpnovin :

http://www.ebpnovin.com/