ايده برتر پارسيان

معرفي پرينتر اندرويدي سامسونگ Samsung

سامسونگ در نمايشگاهي در تركيه از 10 مدل پرينتر چند كاره رونمايي كرد. پرينترهاي چند كاره، اولين چاپگرهاي هستند كه به سيستم عامل اندرويد مجهز شده اند و طراحي آن ها به گونه‌اي است كه در تمامي محيط‌ هاي تجاري، كارآمدتر، تطبيق‌ پذيرتر و مستقل‌ تر از مدل‌ هاي مشابه عمل مي‌كنند. از پرينترهاي اندرويدي جديد سامسونگ، براي دفاتر هوشمند و محيط‌ هاي فناوري اطلاعات، بدون نياز به كامپيوتر، با رابط كاربري آسان و قابليت تطبيق با نيازهاي مختلف استفاده مي شوند.

معرفي پرينتر اندرويدي سامسونگ Samsung

معرفي پرينتر اندرويدي سامسونگ Samsung

عرضه سري پرينترهاي چند كاره Smart MultiXpress سامسونگ موجب افزايش كارآيي و بازدهي مشتريان شده است و به علت جايگزيني سي پي يو تك هسته‌اي يك گيگاهرتزي با سي پي يو دو هسته‌اي يك گيگاهرتزي، سرعت پردازش اسناد 5.1 برابر بالا رفته است و به كاربران اجازه مي دهد تا اسناد زياد را بدون بروز مشكل چاپ يا اسكن كنند.

اين پرينترها داراي يك پنل 10 اينچي تمام لمسي هستند كه امكان چك كردن ايميل ها، جستجو در اينترنت و انواع مختلف محتوا را بدون نياز به كامپيوتر فراهم مي‌ كند. همچنين با وجود اين صفحه نمايش لمسي امكان مشاهده پيش نمايش براي ويرايش و انجام تغييرات موردنياز فراهم شده است.

اين پرينتر سامسونگ به NFC Pro مجهز مي باشد و مي تواند پاسخگوي نياز صاحبان كسب و كار و بازار تجارت باشد. همچنين دسترسي به پرينتر از طريق تلفن هاي هوشمند با اضافه كردن لوازم جانبي NFC Pro كه در بازار موجود هستند، آسانتر شده.

از جمله مزاياي اين مدل ها نسبت به مدل هاي قديمي مي توان به سرعت بخشيدن به فرايند گردآوري مدارك در محيط هاي كاري، افزايش كارآمدي مشتريان تجاري و بهره‌ وري آن‌ ها و دارا بودن تكنولوژي درام و باتري‌ هايي با عمر طولاني‌ تر اشاره كرد. اين مزايا موجب كاهش هزينه‌ ها و اطمينان بيشتر مي‌ شود.

براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به مقاله ي چاپگر ليزري رنگي چند كاره مراجعه فرماييد.

منبع: ايده برتر پارسيان خاورميانه

ماشين هاي اداري  پرينتر پرينتر ليزري پرينتر جوهرافشان پرينتر سوزني  اسكنر  فكس  فتوكپي پلاتر 

كامپيوتر  كامپيوتر All in One مانيتور ويدئو وال مانيتور صنعتي


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/1/27 ساعت: ۱۰ توسط:ebpnovin :

http://www.ebpnovin.com/